Трябва ли лицата, упражняващи свободни професии да отчитат продажбите чрез касов апарат?

31 юли 2019, Коментари 0

Разпоредбата на чл. 118, ал. 1 от Закона за данък върху добавената стойност (ЗДДС) задължава „Всяко регистрирано и нерегистрирано по този закон лице да […]